В Обласному центрі вакцинації у Дніпрі щепили від коронавірусу майже 3 тис людей

Понад два тижні тому на Дніпропетровщині розпочав роботу Обласний центр вакцинації від COVID-19. За цей час там щепили майже 3 тис людей, повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Тетяна Квітницька. «Нарощуємо темпи вакцинації на Дніпропетровщині. Щодня щепимо майже 10 тис мешканців області. Працюють понад 200 стаціонарних пунктів щеплення. А також центри масової вакцинації у Дніпрі та Кривому Розі. Використовуємо три вакцини – AstraZeneca, CoronaVac та Comirnaty», – сказала Тетяна Квітницька. Обласний центр вакцинації від COVID-19 відкрили у центрі Дніпра понад два тижні тому. Для комфорту відвідувачів обладнали кілька шатрів. Спочатку – реєстрація. Далі – огляд лікаря.

«Усе організовано на найвищому рівні, – сказав відвідувач Марат Тагір’янов. – Вважаю, що вакцинація – це найбільший винахід людства. Завдяки їй були переможені десятки серйозних захворювань. Переконаний – потрібно робити щеплення». Після огляду – вакцинація. Далі протягом 30 хвилин людина знаходиться під наглядом медиків. «Вакцина дуже добре переноситься. Побічні ефекти бувають вкрай рідко»,  сказав лікар-терапевт Олександр Бучарський. Керівник Обласного центру вакцинації, доктор медичних наук Олександр Родинський каже – щодня на щеплення приходить щонайменше дві сотні людей. «Іноді за день буває і по півтисячі людей. Приходять не тільки ті, хто записався до листа очікування. А й просто без запису. Усіх приймаємо, – розповів Олександр Родинський. – Потім дані вносимо до Національної бази вакцинації. На повторне щеплення запрошуємо людей за 3-4 тижні». Зробити щеплення у центрі вакцинації може кожен охочий. Достатньо мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. За наявності – декларацію із сімейним лікарем. Бажаючих приймають щодня з 8:00 до 18:00. «Я працюю поряд із центром вакцинації. Дізналася, що сюди можна прийти просто без запису – дуже зручно. Швидко зареєстрували та зробили щеплення. Вважаю, цей процес треба підтримати, аби якнайшвидше перемогти хворобу», – сказала відвідувачка Поліна Борисова.

Дніпропетровський обласний центр вакцинації від коронавірусу працює за адресою: м. Дніпро, вулиця Шолом-Алейхема, 4/26. Вхід біля Будинку Пчолкіна. «Боюсь захворіти та заразити близьких. Мій тесть дуже важко переніс коронавірус. Тому вирішив убезпечити себе і рідних та зробити щеплення. Все пройшло легко та безболісно»,  поділився відвідувач центру Дмитро Ружин. 

Загалом на Дніпропетровщині вже щепили від COVID-19 понад 272 тис мешканців області. З них більш ніж 88 тис – двома дозами. 

 

https://adm.dp.gov.ua/news/v-oblasnomu-centri-vakcinaciyi-u-dnipri-shchepili-vid-koronavirusu-majzhe-3-tis-lyudej