10 центрів масової вакцинації від COVID-19 у Дніпрі проінспектували заступники голови облдержадміністрації

У Дніпрі – 13 центрів масової вакцинації від коронавірусу. Один з них – обласний. Щепитися можуть всі повнолітні мешканці регіону, за показаннями – діти від 12 років. Роботу 10 осередків імунізації перевірили заступники голови Дніпропетровської ОДА. «Голова ОДА Валентин Резніченко поставив задачу перевірити роботу центрів масової вакцинації. Я відвідав такі пункти при дніпровських Центрах первинної медико-санітарної допомоги №9, 10 та 11. Там працюють швидко, дотримуються всіх стандартів», – сказав перший заступник голови Дніпропетровської ОДА  Володимир Орлов. У  Центрах первинної медико-санітарної допомоги №2, 3 та 7 побував заступник очільника області Максим Беспальчук. Щодня для охочих імунізуватися там працюють центри масової вакцинації. 

«Про інспекцію заздалегідь не попереджав, аби зрозуміти реальний стан речей. Результатами  задоволений. Процес налагоджений добре. Тільки приходь – і вакцинуйся», – сказав Максим Беспальчук. 

Заступник голови ОДА Іван Начовний перевірив роботу центру масової вакцинації у ЦПМСД №12. «Лікарі готові прийняти пацієнтів та зробити щеплення щодня. Приходьте та вакцинуйтеся, аби вберегти себе і близьких від небезпечної хвороби», – зазначив Іван Начовний. Загалом на Дніпропетровщині 30 центрів масової вакцинації. Обрати препарат для щеплення кожен може за власним бажанням, наголосив заступник голови ДніпроОДА Сергій Карпенко. «Я особисто пересвідчився, що в дніпровських ЦПМСД №1 та 4 працюють швидко та злагоджено. Те ж саме – і в обласному центрі масової вакцинації. Можна обрати будь-який з них, обрати вакцину – і щепитися», – сказав Сергій Карпенко. Раніше в Дніпрі проінспектували осередки масової вакцинації при дніпровських центрах первинної меддопомоги: №5, 6 та  8В області працюють і 219 пунктів щеплення при амбулаторіях. 117 мобільних бригад імунізують організовані колективи. Щепитися можуть жителі, яким виповнилося 18 років. Для цього слід звернутися до найближчого пункту щеплення або центру масової вакцинації. На вибір чотири препарати – Comirnaty від компаній Pfizer/BioNTech, AstraZeneca, CoronaVac та Moderna.

За показаннями щепитися можуть діти від 12 років. Для них використовують  вакцину Comirnaty.

Загалом на Дніпропетровщині зробили понад 550 тис щеплень від COVID-19.

https://adm.dp.gov.ua/news/10-centriv-masovoyi-vakcinaciyi-vid-covid-19-u-dnipri-proinspektuvali-zastupniki-golovi-oblderzhadministraciyi